0004.jpg
SlovenščinaEnglish (United Kingdom)
Začetek Novice Vabilo na ERK 2016
PDF Natisni E-pošta
Vabilo na ERK 2016
Prispeval Božo Bratina
Torek, 21 Junij 2016 07:20

ERK 2016

25. Mednarodna elektrotehniška in računalniška konferenca

Portorož, 19. – 21. septembra 2016

 

Vabilo na 25. Mednarodno elektrotehniško in računalniško konferenco ERK 2016

  

Spoštovani člani DAS!

Društvo je tudi letos soorganizator konference ERK, ki tradicionalno poteka v Portorožu. Pri tem že vrsto let člani društva aktivno sodelujemo s prispevki,  recenzijah prispevkov in vodenju sekcij s področja avtomatike in robotike. Konferenca omogoča povezovanje strokovnjakov, znastven dialog med raziskovalci, instituti in podjetji, izpopolnjevanje predstavitev rezultatov mlajših kolegov, itd. Zato člane prijazno vabimo, da s svojimi izkušnjami v obliki prispevkov obogatite program 25. ERK konference!

Spodaj prilagam vabilo in povezave organizatorja konference!

Lep pozdrav,

Božo Bratina

Tajnik DAS

 

*************************************************************

Spoštovane kolegice in  kolegi,

 

vabim vas na ERK 2016, ki bo že petindvajseta konferenca te vrste v zadnjih letih. To dokazuje, da potrebujemo tak forum, kjer lahko naši raziskovalci predstavijo strokovnemu krogu svoje delo, ga primerjajo z drugimi prispevki, in dobijo kritične pripombe in ustvarjalne nasvete za svoje nadaljnje delo. Konferenca povezuje regijo in predstavi raziskovalne dosežke. V okviru konference bodo tudi letos potekalo študentsko tekmovanje IEEE, na katerega tudi prosim povabite vaše študente. ( http://www.ieee.si/erk/TekmovanjeIEEE2016.pdf )

Uveljavljeno tradicijo želimo potrditi z vašimi prispevki, zato dovolite, da vas danes spomnim na prihajajoči datum 4. julij 2016 za oddajo člankov.

Več informacij na spletni strani konference:    http://www.ieee.si/erk/

 

S spoštovanjem,                           

                                                                         prof. dr. Baldomir Zajc

                                                                         predsednik ERK 2016    

Zadnjič posodobljeno ( Torek, 21 Junij 2016 07:58 )