Začetek Novice Spletna konferenca AIG'09
Spletna konferenca AIG'09
Prispeval Administrator
Ponedeljek, 29 Junij 2009 15:26
konferencaDanes, 29. junija 2009, se je pričela interaktivna spletna konferenca AIG'09, ki bo trajala do 3. julija 2009.

Spletna konferenca AIG'09 poteka na spletnem naslovu http://www.aig.si, kjer so objavljeni vsi strokovni članki, ki so bili sprejeti in potrjeni za objavo na spletni konferenci AIG'09.Tudi letos so na naši konferenci zanimivi prispevki, ki bodo vzbudili zanimanje v zainteresirani strokovni  javnosti. Konferenca je na spletu še bolj odprta kot je bila prejšna leta v klasični izvedbi ter tudi tako omogoča zanimivo debato. Avtorji in udeleženci spletne konference lahko s prijavo na diskusijo posameznega članka bistveno prispevajo k živahni vsebini in kvaliteti spletne konference.

Vabimo vas torej, da aktivno sodelujete pri poteku konference: komentirajte, postavljajte in odgovarjajte na vprašanja ostalih udeležencev.

Dodatna vprašanja glede aktivnega sodelovanja na spletni konferenci lahko sporočite na e-pošto: aig@icm.si Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. <!-- document.write( '</' ); document.write( 'span>' ); //--> ali milan.rotovnik@uni-mb.si

Želimo vam uspešno sodelovanje z udeleženci na letošnji spletni konferenci AIG'09 !