No images
Začetek Konference
PDF Natisni E-pošta
Konference

Avtomatizacija v industriji in gospodarstvu AIG
(redna bienalna konferenca društva DAS)


AIG'15, 9. do 10. april 2015, Hotel City, Maribor

Vabljeni na konferenco Avtomatizacija v industriji in gospodarstvu 2015, ki bo 9. in 10. aprila 2015 v Mariboru.

Več informacij o konferenci najdete na spletni strani.

***

AIG'13, 4. do 5. april 2013, Hotel City, Maribor

 

***

AIG'11, 31.3.-1.4.2011 v Kongresnem centru Hotela Habakuk v Mariboru

Vabimo Vas na že tradicionalno konferenco Avtomatizacija v industriji in gospodarstvu AIG'11, ki jo organizira Društvo avtomatikov Slovenije v sodelovanju z Inštitutom za avtomatiko Fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Univerze v Mariboru, s pomočjo članov društva in pokroviteljev konference. Več o tem ...

 

***

Spletna konferenca AIG'09 !

Konferenca je potekala od 29. junija 2009 do 3. julija 2009.

Kje je potekala spletna konferenca ?

Spletna konferenca AIG'09 poteka na spletnem naslovu http://www.aig.si, kjer so objavljeni vsi strokovni članki, ki so bili sprejeti in potrjeni za objavo na spletni konferenci AIG'09.Tudi letos so na naši konferenci zanimivi prispevki, ki bodo vzbudili zanimanje v zainteresirani strokovni javnosti. Konferenca je na spletu še bolj odprta kot je bila prejšna leta v klasični izvedbi ter tudi tako omogoča zanimivo debato. Avtorji in udeleženci spletne konference lahko s prijavo na diskusijo posameznega članka bistveno prispevajo k živahni vsebini in kvaliteti spletne konference.

 

Vabimo vas torej, da aktivno sodelujete pri poteku konference: komentirajte, postavljajte in odgovarjajte na vprašanja ostalih udeležencev. Dodatna vprašanja glede aktivnega sodelovanja na spletni konferenci lahko sporočite na e-pošto: aig@icm.si ali milan.rotovnik@uni-mb.si.

 

 

Želimo vam uspešno sodelovanje z udeleženci na letošnji spletni konferenci AIG'09 !

***

AIG'07, Maribor, 11. in 12. april 2007

Mediji o konferenci:

***

AIG'05, Maribor, 7. in 8. april 2005

***

AIG'03, Maribor, 9. in 11. april 2003

***

 

--- druge konference ---

 

Elektrotehniška in računalniška konferenca ERK
(redna letna konferenca Slovenske sekcije IEEE)

 

 

IFAC svetovni kongres
(redni trienalni kongres svetovnega združenja avtomatikov)

19. kongres IFAC'14, Cape Town 2014

18. kongres IFAC'11, Milano 2011

17. kongres IFAC'08, Seul 2008